| Chelseaa a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru.
Am niste pistrui pe fata, si vreau sa scap de tot de ei.
Cine stie un remediu ceva? O crema? O solutie? Sa nu fie prea scumpa.
De mica am avut pistrui si niciodata nu mi-a placut. Insa acum ca am mai crescut da am 17 ani, au mai disparut din ei si nu se mai vad asa clar. Dar totusi vreau sa am fata foarte curata. fara pistrui. Ceva ajutor? Nu vreau sa vad raspunsuri de genu : Pistruii trec de la sine.
Am mare nevoie. Ofer funda + vot celui care stie si vrea sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| CatalinaMA a răspuns:

Da-ti cu suc de lamaie pe fata unde ai pistrui.o sa dureze o sapt-2-3 depinde de cum sunt pistrui tai..intr-un final iti vor disparea de tot. e probata chestia asta happy

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Încearca să te consulți cu medicul de familie sau un medic dermatolog. Dar din cate am auzit sucul de lamaie poate avea efecte in problema ta.

| MgdDroopy a răspuns:

Crema împotriva pistruilor - de la Farmec. O gasesti si la Plafar. Testată. Costa aproximativ 10 lei.
Iar natural...cu roșii (dar durează)

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Nu cred ca vor disparea!