| Uza a întrebat:

Buna,TPU!
Am nevoie de mare ajutor!
Vreau sa incerc epilarea cu zahar pentru ca am incercat celelalte metode (ceara,aparat,bic,crema) si nu sunt multumita de ele sad.
Am incearcat azi sa prepar acea compozitie dar nu imi smulge toate firele de par,cred ca am facut-o gresitsad si dupa ce o aplic de piele in cateva secunde se intareste sad
As vrea cateva sfaturi pentru a face acea pasta de zahar, mai detaliat ca sa stiu ca o fac corect.

Ofer fundita! va multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Ce tare habar nu aveam de epilarea cu zahar abia astept sa incerc si eu

| Uza explică (pentru thewomaninwhite):

In sfarsit am nimerit compozitialaughing incearca! este foarte buna! daca nu iti iese din prima nu te lasa, chiar se merita. Baftahappy

| thewomaninwhite a răspuns (pentru Uza):

Mersi chiar o sa incerc zilele astea

| Danielllle a răspuns:

Mai bine priveste vreun tutorial video pe youtube si invata sa faci toti pasii corect...sau daca nu du-te la un salon.sunt si din celea care fac epilare cu zahar.

| LittleKidu a răspuns:

Am gast un site care cred ca o sa te ajute.
http://stil.acasa.ro/......39965.html