| lavi2864 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor, ii rog sa ma ajute pe cei care au fost in situatia mea sau care stiu raspunsul la intrebarea mea cu adevarat. Deci asta-iarna mi-a aparut langa buze, chiar in coltul gurii niste chestii ca si herpesul dar nu era herpes pentru ca m-am dat cu diferite creme care ar fi trebuit sa il vindece si nu a mers asa ca m-am dus la dermatolog si mi-a zis ca e o ciuperca si mi-a prescris o crema pe care am folosit-o si o folosesc. A fost bine pana cand mi-a aparut din nou(si acum folosesc crema). Mi se vede foarte urat si sunt disperata! Spuneti-mi va rog niste remedii naturiste sau orice altceva! Si va rog sa ma iertati ca a trebuit sa imi cititi romanul dar am vrut sa fiu cat mai explicita! Sper sa imi dati un raspuns! MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| MiiMii a răspuns:

Off.sad daca e vorba despre o ciuperca reaparuta trebuie sa mergi din nou la dermatolog.este cel mai bun lucru iubita :* am patit.o si eu...eu am avut dermatita.:-s mai aiurea din punctul meu de vedere. pupici :* sper sa.ti treaca acea ciuperca.

| AmelyRain a răspuns:

Si mie mi-a iesit odata la nas ceva asemanator. Prima data am crezut ca sunt niste cosuri pentru ca la inceput asa aratau dar apoi au icneput sa se inmulteasca si sa se inoseasca si arata ca un herpes doar ca nu era. Tot ce am facut este sa pun un pnsament peste toata buba aia si sa il schimb zilnic. La mine s-a retras intr-o saptamana pentru ca am stat doar cu pansamentul peste, cand il scoteam incepea iar sa creasca daca nu il inlocuiam imediat. Nu stiu daca e acelasi lucru...dar ai putea sa incerci