| anonim_4396 a întrebat:

Am o camasa visinie,papion visiniu, papuci visini si blungi negri si nu stiu cu ce culoare de sacau sa ii asortez... imi spune cineva

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Scoate papucii visinii, inlocuieste-i cu niste skateri de alta culoare si sacoul poate fi negru sau gri inghis.

| τττ a răspuns:

Bună.
S-ar potrivi de minune cu un sacou ori negru, ori albastru foarte închis.
Pa, pa.

| Senzaționalul a răspuns:

Ar trebui sa incepi sa-ti cumperi haine normale.

| ஐKatsu a răspuns:

Fara '' papuci '' ia'ti niste converse p negru + sacou negru [ asa sar potri bine cu doar camasa visinie si papionul visiniu big grin ] [ daca esti saten ia-ti pe gri mai inchis [ converse + sacou ] daca esti blond ia-ti p negru ( cum spuneam )

| 78buc a răspuns:

Am merge cu sacou albastru inchis

| Madalinasan a răspuns:

Ar merge culoarea neagra.