| Clawd3lw a întrebat:

Heii! Merg la aniversarea unui amic si am o dilema in legatura cu vestimentatia. Vreau sa merg cu o pereche de papuci negri din piele intoarsa, pantaloni negri, gen jeansi, si o camasa tot neagra (mai deschisa). As vrea sa asortez tinuta cu un papion sau cravata (daca se poate fara, prefer papion) pentru a nu parea mult prea mult a tinuta de doliu, dar nu stiu cum sa fie ace(a)sta. Si as vrea sa ma ajutati voi. Va rog!

2 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Daca e asa oficiala aniversarea asta... poti merge si cu papuci negri si pantaloni negri dar schimba camasa. in nici un caz nu camasa neagra

| Clawd3lw explică (pentru yekto):

Nu e oficiala. Grup de prietene restrans. camsa nu e chiar neagra. e mai mult indigo.