| JustRisa a întrebat:

am o intrebare... Cum pot transforma un sutien normal in unul cu push-up? Sau ce as putea face ca sa imi ridic sanii?

3 răspunsuri:
| djacido a răspuns:

Chiar daca nu sunt fata, mi-a sarit in ochi intrebarea asta.
Ce rost are sa iti transformi un sutien simplu in unul cu push'up? o.O Exista atatea magazine de unde iti poti cumpara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il tai, bagi vata si il cosi.
Dar sunt o prostie.
Zicea cineva de la deko ceva referitor la treaba asta : " Le vezi in club, iti plac, ajungi cu tipa acasa, ii dai sutienul jos si te intrebi : Ce **** nu era gravitatie in club?! ". Asa ca nu are nici un rost sa folosesti astfel de artificii doar de impresie. Plus ca iti aduni tot felul de superficiali in jurul tau.

| LouLi a răspuns:

Cumpara-ti direct unul cu push-up happy
Nu are rost sa-ti sosete sau vata in sutienwinking