| Batya a întrebat:

Am o prietena care vrea sa își îndrepte definitiv parul, ea având parul vâlvoi, lung si foarte des, nu vrea sa il strice, deci o metoda buna, care sa nu ii strice parul puteți sa îmi spuneți? big grin funda!

Răspuns Câştigător
| IoanaPsy a răspuns:

Nu prea ai cum sa iti indrepti definitiv parul. Este o trasatura genetica. Chiar daca aplici solutiile pentru permanent dupa ce ai indreptat parul (care apropo distruge structura acestuia), parul nou va creste si va fi tot cret sau valvoi, cum vrei sa ii spui.

1 răspuns:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Este tratamentul cu Keratina, este foarte bun din cate am inteles mai multe detalii si preturi gasesti pe internet. Uite un link de facebook :

https://www.facebook.com/Cocochoco.Romania?fref=ts