| JustRisa a întrebat:

am si eu din nou niste interbari despre avon, inscrierile se fac la o anumita perioada sau pot sa ma inscriu ca reprezentant in fiecare zi? stiu ca unii dintre voi sunteti repprezentanti avon si as vrea sa stiu cate campanii sunt si chestii din aste... Dau FUNDITA! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MirisabelleX a răspuns:

Te poti inscrie oricand, numai sa apelezi la un reprezentant din orasul tau care iti va explica mai multe chestii, cate campanii sunt, in valoare de cati bani trebuie sa ai comenzi si ce cadouri poti primi. Succes!

4 răspunsuri:
| anadark84 a răspuns:

Nu e rentabil. Discount-urile sunt mici, iar pragurile mari.
Te poti inscrie oricand numai sa stii un reprezentant care iti va deveni un fel de "sef". Ai grija la cine te inscrii pentru ca eu am patit-o! La un moment dat nu am mai pus comenzi, dar nu am cerut sa ma scoata din baza de date. "sefa" a pus comenzi pe numele meu si nu le-a mai platit. Peste cateva luni m-am pomenit cu o scrisoare acasa trimisa de o firma de recuperatori. Ma dadeau in judecata pentru neplata acelor comenzi puse de aia pe numele meu. Asa ca... ai grija!

| x3Clover a răspuns (pentru anadark84):

Tu meriti funda ana_4210

| anadark84 a răspuns (pentru x3Clover):

happy Multumesc, x3Clover!

| hanzelik a răspuns:

Te poti inscrie in orice zi! funda? am fost si eu reprezentant avon