| Killer4Oscuro a întrebat:

am si eu o intrebare la voi, m-am vopsit acuma 4 luni ¨ rosu colorado ¨ si am bagat decat un singur tub mi-a placut cum mi-a iesit culoarea eu avand parul mare, si de curand mi-am luat 2 tuburi de vopsea rosu colorado, si ma intreba daca va iesi mai inchis, s-au mai deschis, nu stiu sigur cum va iesi cu 2 tuburi.

Răspuns Câştigător
| lumy4u a răspuns:

Cantitatea de vopsea nu schimba culoarea

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Nu are nicio legatura daca folosesti 1, 2 sau 3 tuburi, culoarea o sa fie la fel. Dar s-ar putea sa fie un pic diferita culoarea daca textura firului tau de par este diferita. Adica daca prima data cand te-ai vopsit aveai aceeasi culoare ca si acum, daca nu aveai, o sa iasa sigur un pic mai diferita culoarea.

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Posibil sa iasa mai deschisa culoarea.

Răspuns utilizator avertizat