| FoCs a întrebat:

As dori sa stiu daca sunt bune produsele de la Yves Rocher. As dori sa-mi comand o crema pentru puncte negre. Va ascult opiniile! happy

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Sunt geniale! eu folosesc demult de acolo si sunt foarte bune. gandeste-te doar e nr.1 in franathappy

3 răspunsuri:
| Mariiuca112 a răspuns:

Sunt foarte bune eu si mama folosim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariiuca112):

Tu si mama ta? Adica la virsta ta nu stiu citi ani ai prietena ta este mama ta? Este intr-un fel ciudat ce nai alte prietene

| Mariiuca112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am multe prietene dar ele nu sunt asa cochete ca sa folosim impreuna.