| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPUhappy
As dori sa va intreb a-ti folosit vreodata masca cu keratina de la Gerovital Plant.Am vazut cand am mers in cora si am auzit ca produsele de la Gerovital Plant sunt naturale, bine acum nu stiu cat este de adevarat, dar as vrea sa stiu daca este buna.Eu folosesc ulei de ricin si sunt destul de multumita(folosesc de 1 luna si ma dau doar 1 data pe saptamana). Este mai buna masca de la Gerovital Plant sau uleiul de ricin?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește în continuare uleiul de ricin care este nontoxic în comparație cu produsele cosmetice care te poți uita din ce sunt făcute cu tot naturalul lor.
Pa, pa.