| Justmeale2345 a întrebat:

As vrea sa imi fac unghii cu gel dar nu stiu nimic despre ele. Imi puteti spune cam cat dureaza sa mi le fac si cam cat dureaza pana se rup? Cum pot sa le dau jos daca nu le mai vreau? Cam cat costa?

Daca sunteti din Brasov imi puteti spune un loc unde pot sa mi le fac ieftin si sa fie si de calitate?

Răspuns Câştigător
| Balonaseplutitoare a răspuns:

Bun deci fi atenta te duci la un salon unde face unghi cu gel si iti faci o programare costa in jur de 50 maxim 70 de lei acum depinde si in ce oras stai.
De obicei nu se rup pentru ca te duci la intretinere lunar din 3 in trei saptamani sau din 4 in 4 nu mai stiu.
Daca nu mai vrei sa le faci desi iti spun ca, creiaza dependenta ti se vor rupe in 3 sau 4 saptamani.Dar tu poti sa le tai cand vezi ca au inceput sa creaca.Asta doar daca nu vrei sa ti le mai faci pentru ca daca vrei sa ti le faci in continuare ti le face aia la care te duci dureaza 1 ora 1 ora jumatate Imi pare rau nu stau in Brasov
Viziteaza blogul meu si da o parere in comentari ca si eu te am ajutat pe tine si urmareste daca ti place ce fac
Multumesc
https://httpfashionmanya.wordpress.com

| Justmeale2345 explică (pentru Balonaseplutitoare):

Si trebuie sa am unghiile taiate sau putin mai lungi cand ma duc sa le puna?

| Balonaseplutitoare a răspuns (pentru Justmeale2345):

Sa le ai mai lungi nu mult iar pielea aia de pe unghie sa ti o tai cu un foarfec s au ti o taie aia

3 răspunsuri:
| DenisaDeni11 a răspuns:

In Rasnov mi le puneam.costa in jur de 70 de lei. Acum sunt in Bucuresti, poate costa si 100 de lei. Tin cam o luna de zile daca nu le pui exagerat de lungi. Singura e cam greu sa le dai jos. Se dau jos cu pila electrica