| Ooterog a întrebat:

Vreau sa ma duc la inot dar nu stiu unde thinking Vreau ceva ieftin. Sunt din Galati. Si nu stiu unde se fac si cat costa. Imi puteti spune happy?

5 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

In Galati, am cautat si eu, mult si pana nu se deschide bazinul olimpic de langa Mc Donald, ai putea incerca la LVA, aveau bazin de inot, ori poti face o plimbare de 3 ori pe saptamana pana la Braila, in rest poti invata singura happy, sunt destule locuri unde o poti face.

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyTeenager a răspuns (pentru Ooterog):

70 lei LVA, Dunare Free happy, Braila 50-100 lei.

| pyma a răspuns:

Se va redeschide în curând și bazinul de la Baia Comunală, însă nu se știe când, căci până acum au amânat de vreo 3-4 ori inaugurarea laughing. Așa că ori mai ai puțină răbdare (puțină ăsta e cu semnul întrebării worried), ori faci naveta la Brăila. happy

| CrazyTeenager a răspuns (pentru pyma):

happy o.O Da, poate la iarna.