| numerandom17 a întrebat:

As vrea sa ma tund ceva de genul asta:
http://www.pinklove.ro/......mo_blonda/
As vrea sa imi spuneti cum sa ii spun frizerului sa ma tunda ca sa arat ca in poza....Sa ii duc poza? Dar in spate cum sa ii spun sa ma tunda...mai scurt sau mai lung?
Va rog ajutati-ma..Va multumesc!
FUNDA + VOT la cei care ma ajuta cu >raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipa e Kiki Kanibal, caut-o pe google sa vezi tunsoarea din mai multe unghiuri si cat despre coafeza, mai bine du o poza sau 5.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tipa are bretonul intr-o parte, filat si cu gherute. Are o calota groasa si are si gherute pe fata. Restul parului e filat.

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Aşa sunt eu tunsă, doar că sunt în scări pronunţate.
Părul este lung, dar e ca şi cum te-ai tunde bob şi ţi-ai pune extensii lungi. E tunsă în scări şi are părul filat în faţă.
Bretonul este drept, lung, i-ar veni până la buze. Nu este într-o parte, aşa-l aşază ea.
Te duci şi cu poza, dar îi şi explici, să înţeleagă.
Să-ţi fac un rezumat: Îi spui că vrei să te tunzi în scări, să-ţi fileze părul în faţă şi să-ţi facă bretonul lung până la buze.

| dramecoreene a răspuns:

Practic, ce e schimbat la poza e doar bretonul,in spate e lung,adica, fata are un breton din ce in ce mai lung ( in partea din stanga,cum te uiti la poza) iar in partea dreapta ( cum te uiti la poza) e tot un gen de breton din ce in ce mai lung.
In spate e parul lung, numai ca e dat pe umar tot si nu se vede daca si acolo e scurt sau nu. Dar eu zic ca-i lung.
Oricum, daca ii duci poza, el/ea sigur va sti ce sa-ti faca.
Sper ca te-am ajutat si daca da, nu uita de funda :*