| madelf a întrebat:

Hey girls!
Vine vara si odata cu ea vine si dorinta de schimbare de look.Anul trecut tot in vara, m-am nuantat roscata, dezavantajul a fost ca nu prea s-a vazut deoarece nu m-am decolorat iar parul meu este un saten mai inchis(am folosit 2 plicuri). Vara aceasca as vrea sa ma vopsesc, dar totodata nu vreau sa ma decolorez.Multa lume mi-a spus ca-i o idee proasta sa ma vopsesc si sa ma nuantez folosind mai multe plicuri.
Parerea voastra care e?
Take care!

1 răspuns:
| LuckyFf a răspuns:

Ar fi bine sa revii la culoare naturala. Poate arati mult mai bine.Si nu s-ar mai decolora.Cred!love struck