| caroollina a întrebat:

Buna TPU:* as vrea sa-mi spuneti de pe ce site pot sa-mi cumpar haine? is din oradea! si sa fie transport gratuit, sau cel putin rentabil! va multumesc:*

11 răspunsuri:
| alinm a răspuns:

Incearca pe bonprix. taxa de transport este de 20 de lei (din cate tin minte), dar hainele sunt si frumoase si de calitatewinking

| caroollina explică (pentru sabinaa2):

Nu stii cat te costa transportul?

| caroollina explică (pentru sabinaa2):

Si in cat timp primesti marfa?

| caroollina explică (pentru sabinaa2):

Plata se poate face si in lei sau doar in dolari?

| sabinaa2 a răspuns:

Transportul e gratis la majoritatea. doar ca ajunge in 60 de zile cat despre bani...in lei nu cred ca poti plati dar poti plati si in euro

| caroollina explică (pentru sabinaa2):

Mersii mult:*

| sabinaa2 a răspuns (pentru caroollina):

Nu ai pentru cewinking :*

| caroollina explică (pentru sabinaa2):

Nu stii numarul de telefon?

| sabinaa2 a răspuns (pentru caroollina):

Nu stiu dar stai sa vad daca auwinking

| caroollina explică (pentru sabinaa2):

Ok:* dar, in 60 de zile le primesti sigur? si platesti cand le primesti, nu?laughing