| BiancaAndreeaa a întrebat:

ce permanent pt par sa folosesc dacă vreau bucle, dar sa reziste? Chiar nu știu ce sa mai fac sa am parul ondulat Și cu mai mult volum. Știți vreo alta soluție inafara de ondulator? (Nu as vrea sa îmi ard parul) funda

2 răspunsuri:
| amysavca a răspuns:

Uite aici, e o metoda, tot folosesti placa dar nu arzi parul.
http://www.kanald.ro/......51577.html

| WhiteGhost1453 a răspuns:

Ei bine..eu mi.am pus parul pe moate cum se spune.
Am taiat fasii dintr.un tricou si am infasurat parul ud si pieptanat dupa baie fiecare suvita de jos in susa apoi am pus o boneta de baie (poti folosi si prosop)si am stat cu el asa.A rezistat si am ferit parul de fixativ deoarece e lipicios si usuca parul.
SUCCES