| EmmaSch a întrebat:

Ca de obicei, am o intrebare.
Cum fac sa rezist cat mai mult pe tocuri? Dau funda celui mai folositor si complet raspuns.

Răspuns Câştigător
| anca174 a răspuns:

Ia-ti pantofi de calitate chiar daca sunt mai scumpi, sunt mai comozi, incearca-i pe cei cu platforma, acum sunt la moda si in plus platforma mai "taie" din toc si foarte important cumpara-ti ceva "prinute" din silicn, le gasesti la Avon si te simt foarte fonfortabil cu ele. Daca te jeneaza pantofii poti sa ii dai inainte cu alcool sanitar(inmoi putin vata in alcool sanitar si dai acolo unde te strang/jeneaza).

1 răspuns:
| valThina a răspuns:

Pai daca zici ca te dor picioarele nu ca te strang sau ceva poti s mergi zilnic cate putin.si din ce in ce mai mult.adica in prima zi sa mergi 10-15 min...a 2 a zi 20 de min.si tot asa. daca te strang cred ca tot asta ar fi solutia(cea de mai sus) ca asa ei se mai largesc.ca daca nu au fost purtati asa se intampla.si cu timpu se mai lasa