| JuLyAnGeL a întrebat:

Am o intrebare urgenta:pe myspace ce poti face? adica la ce este folosit myspace? Dau funda celui mai complet raspuns

Răspuns Câştigător
| yumary a răspuns:

MySpace este un sit web de tip așa numit social foarte popular care oferă utilizatorilor posibilitatea creării unei rețele internaționale de prieteni, profiluri personale, bloguri, grupuri, fotografii, muzică și videoclipuri. Sediul MySpace se află în Beverly Hills, California, Statele Unite.
happy Sper ca te-am ajutat