| noname230 a întrebat:

Ce culori se potrivesc ochilor albastri sau ce culoare i-ar scoate in evidenta? Help me:*

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna!
http://www.qbebe.ro/......re_ochilor

http://www.beautyrevealed.ro/......a-ochilor/
vezi daca place la fata;;)
O seara buna!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna ochii albaaștrii și albastrul în general se potrivește cu roșu, cu alb, cu albastru, cu verde, dar culoarea care îi scoate în evidență după părerea mea este roșul.

| noname230 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am ochii albastri si am incercat si movul si chiar ii scoate in evidentabig grin, dupa parerea mea

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru noname230):

Da ave ți dreptate

| Wowhow a răspuns:

Da,rosul e perfect pentru ochii albastri. Poti incerca o combinatie de un rosu mai deschis si unul mai inchis, ar merge suuuper.Foarte bine se mai asorteaza si cu turcoazul acela mai spre vernil, foarte frumos(am vazut odata pe cineva cu ochii albastri cu culoarea asta pe la ochi si ramasesem holbandu-ma laughing) ), dar si cu tusul violet. Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la machiaj, fucsia, galben, negru, crem si mov spre violet.
La haine, cele de mai sus si rosiu, oranj, corai, roz sunt destule slava domnului.