| AnaMaria113bm a întrebat:

Ce se întâmplă dacă amestec vopsea blondă cu câteva picături de vopsea brunetă? Iese gri?

Răspuns Câştigător
| andreeabobo a răspuns:

Nu stiu suta la suta, cred ca trebuie sa iei un decolorant care sa ajute sa faca gri, daca esti decolorata banuiesc ca ai parul blond sau foarte deschis acum, uita-te in magazine de nuante gri, dar vezi pe cutie sa prinda pe nuanta pe care o ai tu. Cel mai bine e sa mergi la salon sa nu risti nimic

4 răspunsuri:
| andreeabobo a răspuns:

Nu cred ca va iesi gri, cred ca o sa iasa un brunet mai deschis dar in nici un caz gri.

| AnaMaria113bm explică (pentru andreeabobo):

Cum mă pot face gri? Sunt decolorată... Ce îmi recomandați? Aș vrea ceva accesibil

| AnaMaria113bm explică (pentru andreeabobo):

Cum mă pot face gri?

| andreeabobo a răspuns (pentru AnaMaria113bm):

Nu stiu suta la suta, cred ca trebuie sa iei un decolorant care sa ajute sa faca gri, daca esti decolorata banuiesc ca ai parul blond sau foarte deschis acum, uita-te in magazine de nuante gri, dar vezi pe cutie sa prinda pe nuanta pe care o ai tu. Cel mai bine e sa mergi la salon sa nu risti nimic

| AnaMaria113bm explică:

Am încercat tot felul de nuanțe de gri, dar nu se vede niciun rezultat pe păr... Nu știu ce să fac, ajutor!