| pretty34 a întrebat:

ce spray de protectie sa folosesc inainte sa-mi indrept parul cu placa?

Răspuns Câştigător
| chels95 a răspuns:

Matrix sleek look iron smoother sau gerovital plant ser termorezistent... ti le recomand din experienta, nu usuca parul si il protejeaza

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai cel de la gerovital mirose a alcool de la o posta si mie mi-a facut intr-o singura saptamna parul ca matura.
Eu iti recomand glossy restructural crystal fluid de la kaloss, e foarte bun si protejeaza super bine parul+ ca e foarte hidratant si repara firul de par.

| BlueOctober a răspuns:

Daca te referi la marca, e total gresit! eu zic sa cauti una care are in compozite ulei de avocado, argan sau cocos

| alina12em a răspuns:

Incearca de la Kallos uleiul Glossy restructural crystal fluid. e foarte foarte bun, il am de un an costa vreo 25 de lei. o sticluta de 80 ml si chiar isi face treaba. Doar 2-3 picaturi in palma aplici pe par, de insistat mai mult pe varfuri si ti-l lasa si usor stralucitor, miroase suuper! http://www.shopmania.ro/......r-34461116

| pretty34 explică:

Multumesc! happy

| Ilovekendallandkylie a răspuns:

SYOSS! Eu il folosesc de cateva saptamani si e foarte bun!