| mikutsalove a întrebat:

Cer ajutorul vostruu pliiz!

Cum ma pot lasa de rosul unghiilor! pliiz am nevoie urgent!:*love struck

Răspuns Câştigător
| FightLoveHope a răspuns:

Sunt anumite "tratamente" pe care le poti gasi in diverse magazine anti-ros. Eu am vazut intr-un magazin local, la sectiunea cu tratamente pentru unghii, sticlute asemanatoare celor cu lac transparent, numai ca se preciza ca este pentru "combaterea" rosului unghiilor. Probabil au un gust neplacut.
Daca nu merge, incearca sa iti pui vointa la incercare putin.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna exita lacuri speciale care sunt foarte amare, isi cumpara o buna prietena si tot timpul cand incerca sa iti duca unghiile in gura trebuia sa bea cel putin 3 pahare de apa de la gustul oribil al lacului.

| CrazyName a răspuns:

Date cu oja/lac de unghi cu gust oribil! Acum nu mai avem scoala deci nu mai zice nimeni nimic!

| Madytzaa a răspuns:

Pai trebuie sa ai si putina ambitie....Incearca sa te dai pe unghii cu ceva care are un gust mai oribil sau atunci cand te simti tentata la ti le rozi ai ambitie si opreste-te.O sa vezi ca incet-incet o sa te lasi de acest obicei.