| SuziR a întrebat:

Hei,TPU. am nevoie de ajutorul vostruu! de blugii mei s-a lipit guma si nu stiu cum sa o indepartez,i-am bagat si la congelator da nu m-a ajutat, ce metoda mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| dragonmagd a răspuns:

Ia o foaie alba, pune-o peste guma si apasă aparatul de calcat peste ea. Guma se va topi de căldură și se va lipi de foaie. Eu am îndepărtat astfel guma din catifea.

1 răspuns:
| ChristineDiaz a răspuns:

Freci guma de pe blugi cu un cub de gheata pana se dezlipeste. Eu am incercat si a functionat happy