| caroline_8622 a întrebat:

Buna TPUkiss... ceva fff bun pr parul despicat? ma fac des cu presa si nu foloseam nimica i'ar varfurile mi s'au deteriorat:-(

2 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Produsele de la Subrina sunt foarte bune.
Eu folosesc asta, si sunt multumita.
http://www.subrinaprofessional.com/......tion_b.jpg
Si are un miros placut :*.
Subrina are mai multe produse pentru par, pentru caderea parului, matreata.

Am mai folosit placenta de la Kallos:D, si aia e buna.

| AlAndalus a răspuns:

Singura solutie este mersul la un salon/frizerie si tunderea varfurilor, iti spun din propria-mi experienta deoarece am avut si eu acelasi gen de problema.Pot sune ca am incercat tot felul de produse, dar sunt doar povesti.asa ca eu cred ca te poti lipsi de 2-3 cm din par, in plus ca el va creste si mai repede. Fundita?