| szomna a întrebat:

Cine imi poate spune va rog frumos care din parfumurile de la Yves Rocher miroase mai bine:Comme une evidence sau So elixir? Multumesc.

2 răspunsuri:
| sloan30bianca a răspuns:

Eu le am pe amandoua si pot spune ca amandoua imi plac, dar comme une evidence miroase mai bine.

| sloan30bianca a răspuns:

Pai depinde de gusturile tale.
comme une evidence poti simti miros de lacramioare,muschi de padure si frunze de violete(acest parfum ti s-ar potrivi daca esti o fire boema si eleganta)
so eleixir miroase a bergamota,trandafir,iasomie,tamaie, patchouli, bob de tonka(ti s-ar potrivi daca esti foarte feminina)
dintre cele 2 eu l-as alege pe primul(comme une evidence) deoarece imi reprezinta varsta si mi se potriveste.