| Andreea50 a întrebat:

Exista vreo oferta Yves Rocher valabila, cu parfumul Evidence la recomandare?

4 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

Scumpa...in catalog nu sunt inscrise preturile. Cel mai bine e sa mergi la ei in magazin sa vezi.
Magazine:
http://www.yves-rocher.com/ro/dumneavoastra_si_noi/magazinele.html.
Crede-ma asa a facut si mama. Asta e cel mai sigur mod! Si cere si tu un card de fidelitate. Sau o sa primesti cupoane cu reduceri.

| Andreea50 explică:

Am dat 2 comenzi pentru catalog acum ceva timp si nu mi-a venit nici acum.

| ryn7 a răspuns:

Comanda online catalogul. daca te intereseaza pretul parfumului, a scazut cu 40RON, acum costand 110RON

| adriana_7581 a răspuns:

Da exista, la recomandare, cod oferta 3OYA1MM10