| zzralucazz a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac la scoala intr-o vineri in care am cele mai usoare ore? dupa parerea voastra ca nu mai am ideei? fundita

Răspuns Câştigător
| Maaryyneelaa a răspuns:

In primul rand depinde de tine,daca esti blonda sau bruneta,inalta,sau mai putin inalta,mai slabuta,sau mai putin slabuta,de culorile preferate, ca hainele respective sa iti vina perfect! Si bine inteles si genul de haine care le porti, adica cum te simti tu mai bine.:*

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Imi pare rau ca nu te pot ajuta prea mult, ca am idei doar de imbracaminte pentru ore grele. In orice caz, vinerea in care ai cele mai usoare ore, imbraca-te diferit de felul in care te imbraci in ziua in care ai cele mai grele ore. Adica: daca pentru orele grele te imbraci in palton, sacou, fusta, bluza si chiloti "moartea pasiunii"), in ziua cu orele usoare imbraca-te in jeans si tricou cu sclipici si lasa-ti lenjeria intima acasa. Oricum, ar fi bine ca in vinerea cu orele cele mai usoare sa-ti iei cu tine intr-o valiza si hainele pentru ore grele si tine-ti chilotii la indemana in poseta, ca poate intervine vreo schimbare neasteptata de orar si - Doamne fereste! - sa nu te prinda cumva nepregatita laughing Bafta!

| anutzica001 a răspuns:

Dar voi nu aveti uniforme?

| LoL a răspuns:

Pai eu iti propun sa te imbraci vineri cum te imbraci luni marti miercuri si joi

| Kraxy a răspuns:

Pai daca nu e obligatoriu in uniforma du-te in ceva blugi(fusta sau ceva), bluza, tricou, clilotilaughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| Indispus a răspuns:

Nu te imbraca...e vineri!(glumesc)pai cred ca asta depinde mai mult de starea de spirit pe care o ai in aceea zi

| zzralucazz explică:

M-am gandit la o fusta neagra cu egari darr nu stiu ce culoare sa aiba egari''colanti'' ce ziceti?

| LoveRed99 a răspuns:

Sincer eu m-as imbraca cumva sa sochez! Daca esti o persoana casual imbraca-te cu blugi si un tricou, daca esti o persoana mai tocilara si mai...intelegi tu (desi nu cred ca esti ca asa ziceai din start ca te duci in uniforma) imbraca-te cu o fusta neagra si o maleta neagra si pe deasupra ia ceva de gen bolero foarte colorat.Daca esti mai crazy ia-ti o fusta mai colorata,poate sa fie si in carouri cu roz,cu verde,cu negru cu ce vrei si cu un tricou care sa aiba ceva dinstinctiv(ceva pus de tine:un martisor, un desen, un petic. daca esti mai priceputa poti sa desenezi ceva pe el). Daca totusi nu ti-a venit nimic in minte.incearca combinatia cu care am dat pe spate clasa vinerea trecuta:Un tricou ma special(al meu era cu umarul gol si cu foarte multe imprimeuri), Fusta neagra clasica cu colantzi negri si tenisi inalti cu imprimeuri... Poate nu ai toate acestea dar incearca sa copii cat de mult poti. Sper ca te-am ajuat!