| Emima27 a întrebat:

Cum pot sa ii iau parului din volum fara sa-l filez?

Răspuns Câştigător
| AndreeaLoreee a răspuns:

Sunt anumite produse. Eu mă confruntam cum aceeaşi problemă. Încearcă şamponul Syoss cu keratină, de asemenea balsamul din aceeaşi gamă. Sigur te va ajuta.
Ceara de par sau spuma te vor ajuta şi ele. Însă nu abuza de ele. Pupici

1 răspuns:
| AndreeaLoreee a răspuns:

Sunt anumite produse. Eu mă confruntam cum aceeaşi problemă. Încearcă şamponul Syoss cu keratină, de asemenea balsamul din aceeaşi gamă. Sigur te va ajuta.
Ceara de par sau spuma te vor ajuta şi ele. Însă nu abuza de ele. Pupici.