| valentina345 a întrebat:

Buna TPU big grin am o Mare problema...straight face am parul f deteriorat,as doari sa stii ce masti folositi si care au dat rezultate buna, nu vreau neaparat profesionale, puteti sa-mi spuneti si masti facute acasa big grin Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Incearca masca cu placenta de la kallos, este ieftina(cam 10 ron cutia)dar da rezultate.Eu am vazut diferenta inca de la prima folosire, si il aveam foarte ars.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa tunzi varfurile si dupa sa aplici un ulei de migdale sau masline.

| selysol a răspuns:

Poti sa remediezi problema cu uleiul de masline care este f bun pentru parul deteriorat il amesteci intr-un bol cu un ou si aplici continutul pe parul uscat il lasi 15 -30 de minute in functie de cat timp ai la dispozitie si apoi il clatesti cu apa dupa care te speli normal si il samponezi putin mai bine ca sa dispara uleiul din par de asemenea o metoda mai din batrani e sa te limpezesti cu otet de mere il gasesti in supermarketuri mirosul dispare foarte repede de asemenea daca tunzi varfurile regulat il speli cu un sampon specific tipului ta de par si un balsam hranitor si eviti placa de par ondulatorul si alte minuni pe cat posibil cu siguranta parul tau va stralui de sanatate p.s limpezeste-l cu un jet de apa mai rece pentru stralucire sper ca te-am ajutatwinking