| CikaTu a întrebat:

De la raceala am ajuns sa am afta bucala am 2 afte si nu mai pot de durere! Ma dau de ceva zile cu glicerina boraxata dar nici un rezultat! Puteti sa mi spuneti si mie ce sa fac? FUNDa:X

Răspuns Câştigător
| AlissaDăăă a răspuns:

Buna`!
Eu ti-as recomanda sa mergi la un specialist pentru ca noi putem sa iti dam tot felul de "retete", dar uns pecialist stie mai bine ce ar trebui sa faci. Daca ai fost deja la specialist si ti-a prescris deja tratamentul, mai bine nu mai baga de la tine medicamente si incearca sa cauti un leac "babesc". Sper sa te faci bine repede`! >:d<
O seara buna`! happy

2 răspunsuri:
| nykymyky a răspuns:

Sdf

| dani9354 a răspuns:

Incearca Nistatina ii foarte buna, niste pastilute mici.