| MariaAna1996JqYv a întrebat:

De mult timp imi doresc un aparat dentar, nu am nevoie dar imi place mult cum arata. O prietena de-a mea si-a facut unul singura acasa din niste agrafe si era foarte frumos si aș vrea si eu sa-mi fac unul acasa. Avrti vreo idee cum sa mi-l fac?
Fundița! love struck

5 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Nu stiu de ce dar oamenii care au nevoie de aparat dentar nu vor sa-si puna iar cei care nu au nevoie vor sa-si puna laughing oricum daca-ti doresti un aparat dentar eu zic sa mergi la un medic stomatolog si sa nu ti-l faci acasa din agrafe. straight face

| γиαჯ a răspuns:

Eu am aparat dentar, dar nu din agrafe...wtf, daca ai dintii strambi cauta un stomatolog si pune-ti unul folositor. Daca iti faci unul din agrafe o sa ai mari probleme happy...

| NUAMR a răspuns:

Mi se pare cam ciudat sa stii ca daca ti-l faci din agrafe se pot desprinde si sa iti taie buza dar daca tu vrei roag-o pe prietena ta!

| frosty98 a răspuns:

Nu sunt eu profesionist in domeniul asta dar cred ca mai bine nu ai incerca sa ti-l faci acasabig grinSi mai ales nu din agrafebig grinDupa parerea mea asa mai mult ti-ai strica dintii

| DoubleBis a răspuns:

Ar fi ok sa o rogi pe prietena ta sa te ajute.