| marinush a întrebat:

Am nevoie de aparat dentar... cei care purtati dupa cat timp v-ati obisnuit cu el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danaM_2318 a răspuns:

Pai cam intr-o saptamana si un pic t obisnuiesti e mai greu de suportat la inceput dar dupa nu mai ai nici o problema.winking

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Dureaza cateva zile pana ce te obisnuiesti cu el! in prima noapte abia poti dormi! apoi te acomodezi cu el, iar cand mergi la control+strans, cam la 2 saptamani iar apare putina durere pe dinti din cauza fortelor care actioneaza asupra lor! dar in 1-2 zile trece! vei manca mai mult supe, etc daca te va durea tare la muscatura! bafta!