| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! Deci:am nevoie de o tunosare noua,deoarece m am plictisit de cea actuala, dar am o mica problema sa ii spun asa.Am capul putin patrat(patrat-oval sa zic asa) si parul il am tare,aspru si nu orice de tunsoare mi se potriveste, deoarece parul are tendinta sa imi stea ridicat tot timpul.Ce fel de tunsori imi recomandati?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te duci la frizeri sa spuna parerea? el te vede, iti vede forma capului, textutra firului de par si va putea alege frizura cea mai potrivita tie.