| supervsl a întrebat:

Diseara se tine balul bobocilor si am o problema. M-am gandit sa ma imbrac in camasa, pantofi si sacou, dar e destul de frig afara. Problema e ca nu am am palton si gecile mele sport nu se potrivesc cu pantofii. Vreun sfat? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BloodyLips a răspuns:

Daca te duce cineva cu masina ia-ti geaca sport pe tine si o lasi in masina cand iesi, daca nu, ia un taxi si intri repede in club. Oricum o sa fie bine, eu la bal am fost intr-o rochita cu aproape tot spatele gol si nu mi-a fost frig. Distractie maxima si sa dansezi mult, cu vremurile astea nu te mai intalnesti! :*

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-ti lua geaca ca n-o sa ai unde s-o tii. Ia un taxi sau mergi cu cineva cu masina si dus si intors si n-o sa ai probleme

| Claudiu1905 a răspuns:

Imprumuta

| sergiu_9343 a răspuns:

I-ati o pereche de pantaloni, nu cred ca o sa te primeasca fara!

| Alexischan a răspuns:

Ia un taxi pana la locatie. In masina nu e frig.