| Tourniquet a întrebat:

Bună, TPU!
Duminică merg la concertul Evanescence, Guns N Roses, etc și nu știu cu ce să mă îmbrac. Sunt fană Evanescence și puțin Within Temptation (vin și ei). Aș vrea ceva gen cum se îmbracă și solista trupei Evanescence (Amy Lee), dar nu știu cum.
Am tricou cu trupa Evanescence, niște colanți care par a fi din piele, blugi gri (nemulați), blugi maro mulați. Tricoul este acela cu coperta albumului Fallen. Mă gândeam să îmi iau pantaloni scurți albaștri cu tricoul. Credeți că e ok?

Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

In primul rand sa tii cont de vreme si de locatie. Presupun ca e afara si in Romania. Eu zic ca cea mai tare tinuta de concert de genul este formata din pantaloni scurti de blugi cu tricou sau maieu inchis la culoare, mai rock, si cizme sau ghete de vara, merg si niste tenisi. Adauga si niste accesorii, bratari cu tinte, lanturi lungi, unghii negre/rosii si esti gata.

| AlexXx1 a răspuns:

Desigur ca este potrivit cea ce ai! Arati ca intr-o trupa rock dupa haine.

| AlexXx1 a răspuns:

Doar nu te duci la bal.