| myssu a întrebat:

happy
e weekend si nu stiu cum sa imi fac unghiile
ma puteti ajuta[modele frumoase, dar usoare]
cel mai bun raspuns primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! uite aici un site cu 1000 de modele de unghii http://www.modeleunghii.com/ sunt doar poze daca vrei iti pot da si un tutorial video sau scris!

4 răspunsuri:
| Ralu20 a răspuns:

Incarca ceva gen rosu cu bulinute albe...sau orice culoare draguta cu liniute sau bulinute de culori asortate:X!

| Sabri23 a răspuns:

Zebra print big grin sau leopard print sau chiar un french negru dc nu.

| i3blueeyes a răspuns:

Uita-te pe you tube la videoclipurile lui < cutepolish > are o gramada de modele ft. dragute happy.