| HeLLoKiittyGirl a întrebat:

Eu am parul drept, doar ca e putin intors la varfuri. Mai de mult ma spalam cu Gliss (cel mov pentru par drept) si pot sa zic ca era foarte bun. Dar acum eu m-am mutat in Italia, si aici nu am gasit Gliss. In schimb, am gasit Nivea-Straight and Easy si Sunsilk liscio perfetto (straighten-up... sau ceva de genul, cel mov). Acum, vreau sa va intreb care e mai bun dintre cele 2? Pretul nu conteaza... doar sa indrepte parul.

funditaa

Răspuns Câştigător
| Tyya23 a răspuns:

Nivea-Straight

1 răspuns:
| Creier a răspuns:

Nivea-Straight,produsele de la nivea sunt bunethinking(parerea mea).