| FlorinaRuby a întrebat:

happyextensiile sintetice pot fi spala-te, intinse cu placa etc? Ma gandesc ca se topesc daca le intind. Dau funda!:*

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pai daca nu sunt naturale se topesc cand le intinzi cu placa. Dupa ce le vei spala vor arata naspa, se vor electriza.Mai bine cumpara-ti extensii naturale, sunt mai scumpe, dar sunt mai rezistente si arata mai binewinking

| FlorinaRuby explică:

Nu am mai spus ca placa mea e de ceramica dar nu se poate regla temperatura

Răspuns utilizator avertizat
| anemona_3952 a răspuns:

nu nu pot sa fi sigura ca se topesc!

| george217 a răspuns:

Nu as recomanda, acelea sunt din plastic, normal ca se strica.