| Rebelshy a întrebat:

Fetelor, cum va tineti parul noaptea? prins sau desfacut. Si daca dormiti cu el prins, cum il prindeti? Il impletiti, il prindeti in coc sau in coada de cal?

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Eu dorm cu parul desprins(si al meu e lung)atunci cand parul e prins in elastic/clame radacina acestuia este supusa la o presiune continua.adica parul sta tot timpul tras.astfel radacinile se slabesc. Ti-as recomanda sa dormi cu el desfacut ca sa nu iti cada.

Pe tmpul zilei ti-l poti face oricum doresti. Dar parul mereu trebuie lasat sa "respire ".

Bafta happy

2 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Eu il tin prins in coc noaptea si ziua cand stau in casa dar ii mai dau druma sa respire cateva ore pe zi.

| Бабушка a răspuns:

Eu dorm cu parul desprins noaptea cind tu te odihneste se odihneste sh` parul iar ziua in kok say coada ca mai umblu de colo colo sh` el se murdareste si des trebuie sal speli mai ales fetele celea care au parul mare si des speeer* ca te-am ajutat fundita? :*