| analia0103 a întrebat:

Fetelor, de obicei cum va aranjati parul, prins in coada, impletit sau desfacut?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

1)desfacut simplu (e filat si cam cret, luung)
2)desfacut si cu cordeluta
3)prins in coada
4)prins sus cu clama
5)pe-o parte

3 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Buna!
De obicei il las pe spate si, foarte rar il prin.

Pa, pa.

| amc a răspuns:

Desfacuthappy

| gandacel96 a răspuns:

Am aceeasi dilemaa.straight face de obicei[intotdeauna] il tin desfacut cand ies afaraa[dar mie imi staaa foarte rebel] si daca vreau sa-l prind nu prea imi pl pentru ca nu am haine care sa imi acopere gatul[merg putin aplecata[cocosata] ] dar nu`mi place sa mi se vada gatul [adica spatele prea mult] [eu am si spatele lat] dar acum depinde cum iti sta tie mai binee...big hug sau ce haine imbraci...>:d< sau depinde ce accesorii ai de par [cu cat ai mai multe atatea sanse ai sa iti faci o coafura catt mai misto] sper ca te-am putut ajuta pupiiiciii:*