| Ramo024 a întrebat:

Fetelor, cum va aranjati de obicei parul? Preferati sa il prindeti in coada sau il lasati desfacut?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Sa il las desfacut happy

cand am parul prins in coada mi se face somn

11 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Eu prefer mai mereu sa il las desfacut.cu putine minute acordate de dimineata acesta da un aer de feminitate si va arata splendid.acum depinde si de situatiehappy unoeri trebuie tinur desfacut alteori legat.depinde de asemenea si de ceea ce it sta bine si de cum te simti tu! sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| bfvhjcv a răspuns:

Avand in vedere ca am parul scurt, il las desfacutlove struck

| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai.eu il port desfacut aproape tot timpul.Este adevarat ca asa imi place si asa ma simt cel mai bine, dar nu este sanatos pentru par sa stea tot timpul prins(desi uneori este necesar). Uite aici niste tipsuri standard.http://www.divahair.ro/......sat_liber_
Sper sa iti fie de folos!:-*

| QuadruplePersonality a răspuns:

In casa si la scoala de obicei il prind intr'un coc lejer ca sa nu ma incurc de el. Pentru mai multa feminitate imi las cateva suvite pe fata.

Atunci cand ies afara, indiferent unde, il las pe spate sau il prind intr'o coada de cal undeva mai sus si il tapez. Pentru ocazii mai speciale ma joc cu el si ii fac diferite "inventii".

:*

| Carmen a răspuns:

Prefer sa-l las desfacut ca e mai sexy happy

| DeEeA_2049 a răspuns:

Eu il las desfacut, am bretonul cam pana la pbraz si o parte din el il prind cu o bentita cu funda si o parte o las libera nu stiu daca intelegi laughing) sta foarte bine oricum :X

| heise a răspuns:

Eu de obicei il prind in coada ca eu am parul gras si se neclaieste repede, de aceea mi-l prind, uneori tata zice sa-l las desfacut ca sa se mai "oxigeneze", dar nu prea il las, doar cand fac baie, ma dau cu o salutie (trebuie sa astept sa intre in scalp, de aceea sora mea imi spune sa-l las desfacut), cand dorm si cand sunt in graba la scoala, sau cand trebuie sa ies afara, si la ce lene am... nu mai mi-l prind. Cam asta ar fi.

| Lxa a răspuns:

De obicei, îl prind în coadă şi arată cam aşa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:30&biw=1280&bih=802
Sărbători fericite!

| anamaria_6094 a răspuns:

Pai depinde, de obicei port parul desfacut pentru ca imi sta mai bine, dar daca merg la scoala sau la dans(pentru ca practic dans). te rog da-mi fundita!

| EuDelia a răspuns:

Il las desfacut si tapathappy:X

| babyyou a răspuns:

De obicei il las desfacut si imi prind in el fel si fel de clamute si accesorii, uneori imi pun cordelute si bentite. Destul de rar il prind si in coada dar atunci imi tapez bretonul. Sper ca te-am ajutat. x: