| alexsz95 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum pot sa slabesc repede, adica nu sunt gras, dar am putina burta, stiti cum e acum dupa sarbatori toate mancarurile sau pus.

2 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

-fa abdomene: impune-ti sa faci cate 100, 20 de abdomene in 5 ture. Asta o poti face in fiecare dimineata si seara.
-numai manca dupa 6.
-alearga in aer liber; e bun si pentru creier exercitiul asta.

http://www.youtube.com/watch?v=RqvZSbxrNDk

Succes.

| NobodyD a răspuns:

Bea in fiecare dimineata pe stomacu gol un pahar cu apa calda si nu manca dupa ora sase si multe fructe happy.