| 987632 a întrebat:

Buna,TPU! In cat timp creste parul filat? Il am destul de lung, cam pe la jumătatea spatelui, cum pot accelera creșterea părului?

Răspuns Câştigător
| Lorastan123 a răspuns:

Șampon urzică și îl împletești in fiecare zi si o sa iti creasca

| Lorastan123 a răspuns (pentru Lorastan123):

Multumesc frumos pentru fundita, sunt noua pe TPU. Te pup

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Ma gândesc ca ti l-ai filat și nu îți place cum a ieșit de întrebi cum sa crească mai repede. Poți sa te iei după leacuri băbești și sa folosești ulei de cocos, lămâie, ou, și alte produse de acest fel.

| AnastasiaSt a răspuns:

Cumpara șampon de la Favisan pentru creșterea părului, poti lua si de pe net.
Nu folosi foarte des placa si uscatorul de par.
Înainte să folosești placa sau uscatorul, te poti da cu o crema împotriva arderii părului. Cauta pe net. Sunt o grămadă.

Daca ti cade parul foarte mult, iti recomand șampon de la Ducray contra căderii părului și pastile Anacaps (Sunt suplimente alimentare).
Daca vrei doar pentru cresterea parului si nu ai probleme cu căderea, ia ti doar acel șampon pentru cresterea parului de la Favisan si acea masca de par pe care s o folosesti inainte sa ti întinzi parul cu placa sau sa l usuci cu uscatorul.
Astea sunt testate de mine si au funcționat!