| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi aranjez parul la bal? (e putin mai lung de jumatatea spatelui, filat, dar foarte moale). Careva ceva idei?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| bluuuuu a răspuns:

Cred ca ai un par bestial.:X

ai putea sa ti-l mai tunzi putin din lungime, sa ti-l tunzi in scari si apoi sa il ondulezi de la jumatatea lungimii cu ondulatorul dar sa para cat mai natural. te poti inspira de aici: http://www.lyla.ro/......rticol.php
si pentru un look mai cu stil, iti poti pune un accesoriu in par, de genul: http://brose-bentite-palarii-agrafe.shopmania.biz/......eta-277748

sper ca ti-am fost de folos si multa distractie la bal:*

4 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Eu zic ca, cel mai frumos e sa il lasi natural.adica sa aiba aspect natural. onduleazati-l cu ondulatorul dar de la mijlocul lui nu din crestet, pana la varfuri, un pic de spuma, un spray de stralucire si gata. :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti o coafura de star

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu il tai definitiv laughing