| MANUMEBB a întrebat:

Buna TPU.In curand va trebui sa particip la o sedinta foto pentru o firma. Pozele trebuie sa fie mai artistice mai glamour am termen foarte scurt sa le fac.Va rog dati-mi exemple de poze cum sa stau chiar nu am idei.Cand fac poze ma pierd complet.Va rog ajutati-ma.Nu vreau sa o dau in bara.Ms.Funda

1 răspuns:
| Giulia_7179 a răspuns:

Cand faci poze prosteste... gandeste ca esti un model. Stai degajata dar sa ai o postura finuta eleganta. Zambeste si scoateti in evidenta tot ce-i mai frumos la tine. Poti sa stai in picioare pe un scaun, in pat oriunde. Uita-te in jur si o sa vezi locuri foarte bune de fotografiat si pe moment o sa-ti vina imaginatia happy