| ch0c0latemix a întrebat:

intrebare pentru fetebig grin voi folositi ceva baslam sau masti pentru par? dati`mi si mie niste sfaturi pentru un par mai sanatos, stralucitor...etc,am auzit despre niste masti "made home" dar nu am incercat inca.multumesc!

6 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Ulei de ricin+ galbenus de ou+cateva picaturi de lamaie ( otet). Mai poti adauga si lapte sau iaurt big grin bafta :**

| anncky a răspuns:

Eu am incercat masca pentru par :) ( un galbenus de ou il amesteci cateva minute apoi adaugi 1 cana de lapte astepti cam 15 minute, apoi clatesti si iti speli parul ca de obicei :) - este o masca nutritiva adica hraneste parul - tu poti incerca si alte masti naturale EXEMPLU : http://www.cura-de-slabire.ro/......u-par.html )

| anncky a răspuns:

Eu am incercat masca pentru par :) ( un galbenus de ou il amesteci cateva minute apoi adaugi 1 cana de lapte, compozitia rezultata o pui pe par si astepti cam 15 minute, apoi clatesti si iti speli parul ca de obicei :) - este o masca nutritiva adica hraneste parul - tu poti incerca si alte masti naturale EXEMPLU : http://www.cura-de-slabire.ro/......u-par.html )

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Eu folosesc balsam Cien de la Lidl, chiar daca e ieftin e f bun. Mai folossc masti de par cu cocos de la Oriflame... Cele homemade sunt foarte bune, dar din pacate cam costisitoare. Dar au rezultate bune.

Sper ca am ajuat. Bye

| al3xxa_7413 a răspuns:

Eu folosesc balsamul de la syoss sau de la kalos, sunt foarte bune. Ce poti sa mai incerci acasa, in loc de balsam sa iti speli parul cu putina cafea si sa il lasi asa vreo 5-10 minute si dupa il clatesti. Lasa parul foarte matasos si cu volum.

| Andreea_7542 a răspuns:

Incearca uleiul cu 7 uleiuri de pe www.uleideargan.com eu asta il folosesc si am un par pff il ador :X