| Ag007 a întrebat:

M-am gandit sa-mi iau extensii de par clip-on, pentru ca mi se pare ca parul nu a mai crescut de ceva vreme(cu toate ca am aplicat masca si mi-am si tuns varfurile), insa parul meu e ondulat si uneori are volum. Intrebarea e: credeti ca pot sa-mi pun extenisii fara sa se vada mare diferenta intre parul meu si extensii? Eu ma gandesc ca o sa am mult volum sus si jos doar putin...Am nevoie de parerea celor care se pricep. Multumesc!

4 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Hmm... complicată întrebare... eu zic să mai aștepți puțin happy tu nu observi când îți crește părul, mai ales că îl ai așa lung happy nimeni nu observă, dar asta nu înseamnă că nu crește big grin

| lumy4u a răspuns:

Buna! iti poti comanda extensii ondulate la fel ca parul tau, si nu o sa se vada diferenta!

| Tza_Aly_1997 a răspuns:

Pai depinde de ce fel de extensii alegi si ce fel de calitate e.Nu o sa fie mare diferenta am prietene cu extensii.

| Ag007 explică (pentru Tza_Aly_1997):

Ma gandeam la extensii clip-on, prietenele tale au parul drept sau ondulat?