| HellGirl0 a întrebat:

Buna TPU.
M-am tuns la inceputul vacantei de iarna cam la fel cum e tunsa Christina Grimmie, in afara de breton care e tuns cam asa http://img.kudika.ro/images/article_pictures/back/carare parte.jpg (am carare pe o parte) si este lung cam pana sub barbie.Si al meu nu sta asa "umflat" sus.
Am parul des si de obicei,la umezeala,se onduleaza (el fiind usor ondulat oricum). Si nu vreau sa folosesc placa.

Cum l-as mai putea tunde? (poze,va rog,nu descriere).Ma refer la o tunsoare asemanatoare (si nu vreau sa fac ceva cu bretonu', ci sa-l las asa, poate doar sa-l scurtez putin).

Răspuns Câştigător
| BlakeLively a răspuns:

Ti-l poti lasa asa. Daca vrei sa-l ai drept si nu folosesti placa, iti recomand sampon pentru indreptat parul. L-am comandat de la Avon si am dat in jur de 20 de lei, sau poate chiar mai putin, dar oricum merita, chiar am parul drept. Nici eu nu folosesc placa.

1 răspuns: