| AngieSutru a întrebat:

Maine ma voi duce pentru prima oara la pensat. O sa ma duc la un salon si as vrea niste informatii, o sa doara? Eu numai chestia asta o am in minte laughing Si trebuie sa ii spun ceva anume fetei de la salon legat de pensat? Mersi

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Fii barbata, Zoie! Baba rezista la frumuseturi.winking laughing tongue

| Lostlyric a răspuns:

Nu o sa te doara mai tare precum te dor crampele cand esti la mesntruatie. Este o durere suportabila. Ceea ce trebuie sa-i spui fetei de la salon este ce forma vrei. In sensul daca le vrei arcuite, sau drepte sau mai groase sau mai subtiri. Ea iti va da o forma in functie de fizionomie, insa, conteaza sa-ti placa si tie.

| DenisaDeni11 a răspuns:

Da, o sa te doare, destul de tare pentru prima data.
In mod normal nu trebuie sa-i zici nimic, ea trebuie sa stie mai bine cu trebuie sa arate sprancenele tale

| Cata468 a răspuns:

E o durere foarte suportabilă, crede-mă, eu de fiecare dată când mă pe șez lăcrimeaz, dar asta nu mă oprește să nu mă mai duc

| Valentina_Prodan_1997 a răspuns:

Hei, nu iti face griji durerea aceea trece repede daca te va pensa cu ceara e mult mai util. N o sa persiste durerea si intreab o daca are ceva ulei sau crema cu care te da sau cu care te poti da tu dupa ca sa nu te iriti! bafta